Тернополян просять допомогти Миколаю здійснити бажання вихованців інтернату
Вт. 29 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополян просять допомогти Миколаю здійснити бажання вихованців інтернату

2Лише два дні залишилося до свята Миколая, а на подарунки чекає багато дітей в інтернатах. Активізуватися і виконати дитячі бажання закликає Володимир Шевченко – представник, Омбудсмена, голова Тернопільської Правозахисної Групи.

“У «Фейсбуці» доволі популярними є різні флеш-моби, тому пропоную усім тернополянам долучитися до мого – допомогти Святому Миколаєві прийти до діток, які виховуються в інтернатах. Для цього слід виконати бажанням дітей, якими прикрашені дві ялинки у гіпермаркеті «Епіцентр». Незвичні «іграшки» разом з фотографіями діток розмістили волонтери, щоб усі небайдужі люди змогли долучитися до акції й разом створили свято”, – закликав Володимир Шевченко.

Свято Миколая наближається, а часу залишилося обмаль. На ялинці ще досі багато листів від дітей. Володимир Шевченко просить тернополян активно долучатися – обрати побажання від дитини та виконати його.

Читайте також: У Тернополі збирають макарони, каву, консерви та ліки для бійців АТО

“Один з подарунків уже готовий! Придбані речі волонтери одразу ж запакують в іменну коробку, яку Святий Миколай принесе дитині. Після того як допомогли здійснити бажання – зробіть фото подарунку з хеш-тегом #ялинкаМиколая”, – зазначив Володимир Шевченко.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)