Тернополян закликають звертатися на «гарячу лінію» щодо ймовірного занедужання на коронавірус
Вт. 7 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополян закликають звертатися на «гарячу лінію» щодо ймовірного занедужання на коронавірус

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі запроваджено телефон цілодобової «гарячої лінії».

Зателефонувавши за номером 098 4415981, тернополянам з можливими проявами коронавірусної інфекції нададуть консультацію і, при потребі, організують лікувально-профілактичні заходи.

Медики просять тернополян і не «сіяти» паніку та не розповсюджувати недостовірну інформацію щодо інфекційних захворювань на коронавірус, дотримуватися правил гігієни та, при необхідності, звертатися до лікарів.

«Ситуація в світі та в Україні із захворюванням на COVID – 19 непередбачувана, але ми вчасно зреагували і в наступних подібних ситуаціях працюватимемо злагоджено і професійно. Зараз надзвичайно багато людей повертаються з-за кордону, – зазначає лікар – епідеміолог Тернопільського обласного лабораторного центру Володимир Паничев. –Людина може прибути з-за кордону абсолютно здоровою, температурний скринінг на місці перетину кордону може не виявити симптомів. А проблеми можуть розпочатися, коли людина перебуватиме вже в Україні. Тож, при виявленні ознак захворювання, насамперед, потрібно обов’язково звернутися за медичною допомогою до сімейного лікаря чи педіатра, зателефонувати на «гарячу лінію» за консультацією. Це зробити потрібно обов’язково, адже чим скоріше ми почнемо медичне лікування, тим кращій результат очікується. Навіть, якщо це не коронавірусна інфекція, ми оперативними діями убезпечимо людей від контакту і від можливого поширення хвороби».

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)