Відома тернополянка відверто зізналася, як їй вдалося здолати рак Ще один міст на Тернопільщині став небезпечним (Відео) В Тернополі вимкнули воду без попередження (Відео) ДТП із потерпілими на виїзді з Тернополя в напрямку Смиківців (Фото) “Останні кадри перед смертю”: з’явилися подробиці загибелі молодого тернополянина на даху вагона У поліції Тернопільщини повідомили дуже важливу інформацію На Тернопільщині помер відомий громадський діяч У ЦВК назвали дату проведення виборів в ОТГ Тернопільщини Концерт, аналогів якого ще не було у Тернополі (Відео) Сестра Ліджі, яка допомагає зцілитися, відвідає Тернопільщину (Відео) На вулицях Тернополя з’являться ще шість нових великогабаритних автобусів У поліції Тернопільщині розповіли про резонансні правопорушення та хід їх розслідування Стелу воїнам та волонтерам планують облаштувати в Тернополі 42 команди і нові рекорди: у Тернополі відбувся VII Відкритий фідерний марафон “Тандем-2019” Тернополяни занепокоєні масовим поширенням менінгіту серед школярів сусідньої області

Тернополян запрошують на обговорення проекту Програми охорони навколишнього природного середовища


фото з мережі інтернет

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради повідомляє про проведення зустрічі з громадськістю для обговорення проекту Програми охорони навколишнього природного середовища Тернопільської міської територіальної громади на 2019-2022 роки (далі – Програма).

Дата проведення заходу – 02.10.2019р.

Час проведення заходу – 17.00 год.

Місце проведення заходу – Ресурсний центр  підтримки ОСББ з питань чистої енергії (адреса – м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,                 1 поверх).

Мета проведення заходу – залучення широкого кола громадськості до участі у обговоренні розробленого проекту Програми, для максимально ефективного охоплення проблемних питань та напрямів, опрацювання пропозицій та зауважень.

Відповідальна особа: начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Соколовський Олег Іванович (контактні дані: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1, e-mail: gkge@ukr.net, тел. (0352) 52-58-48).

 

Основна мета розроблення Програми – відображення проблем, для розв’язання яких планується провести комплекс заходів щодо покращення санітарно-технічного та  візуального стану території міської громади, та реалізація заходів, спрямованих на відновлення, належне утримання та раціональне використання території міської громади, охорону та організацію упорядкування об’єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.

Реалізація Програми передбачається у 6-ти напрямах (земельні ресурси, атмосферне повітря, водні ресурси, зелені насадження, побутові відходи екологічна культура та виховання), кожен з яких містить перелік відповідних заходів.

Термін реалізації Програми – 2019-2022 роки. Джерелами фінансування є кошти державного бюджету, кошти бюджету громади, інвестиційні кошти та кошти з джерел не заборонених чинним законодавством.

З текстом проекту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку усі бажаючі можуть ознайомитись на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Участь громадськості» – «Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи» – «Громадські обговорення та слухання».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!