Тернополянам нагадують, що треба декларувати свої доходи
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернополянам нагадують, що треба декларувати свої доходи

деклараціяУ Тернопільській ОДПІ нагадують, що задекларувати свої доходи мають також громадяни, які працюють, наприклад, хатніми працівницями, садівниками, нянями, гувернантками, будівельниками тощо. 

Прозвітувати про отримані прибутки мають і громадяни, які здають своє житло в оренду фізичним особам.

Податок сплачується з доходів від здачі в оренду не лише житлових приміщень, але й гаражів, дачних будинків, присадибних та інших земельних ділянок. Однак, якщо нерухомість або інше майно орендує юридична особа або фізособа – підприємець, то податковим агентом є саме орендар. Він і повинен утримати та перерахувати до бюджету податок за ставкою 18 % та військовий збір – 1,5 %. Якщо ж нерухомість здається фізичній особі, то вказані платежі сплачує орендодавець, після подання річної декларації.

Читайте також: Пивниці тернопільського Старого замку (фото)

Аналогічно, оподатковуються також й доходи, отримані від здавання в прокат (оренду) автотранспорту та іншого рухомого майна.

Детальні консультації щодо подання необхідних документів та особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи, а також відвідати тренінги можна – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.
Загрузка...Loading...