Тернополянам показали, як виглядає "Мелодія на полотні"
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополянам показали, як виглядає “Мелодія на полотні”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Сорочки, сукні, хустини та рушники, уквітчані вишивкою. Ці автентичні речі презентували на персональній виставці Уляни Перхалюк у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді.

Її назва «Мелодія на полотні». Виставка приурочена Дню вишиванки і налічує понад 30 робіт. Як зазначила, майстриня всі експонати неповторні та створені з любов’ю. Колекцію вона збирала близько 10 років.

Жінка каже, розпочинала із вишивання картин, а першу сорочку створила у 16 років. Від тоді з-під голки пані Уляни уже вийшли 36 вишиванок. Майстриня володіє більш ніж 20 різноманітними техніками оздоблення одягу.

Презентували оригінальне вишиття не менш цікаво, за допомогою танців і дефіле. Їх підготували для глядачів студенти Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв.

Під час відкриття виставки Уляна Перхалюк  зазначила,  колекціонує не лише одяг, а й такі давні речі побуту, як глечики. У майбутньому жінка планує створити в рідному селі цілий музей зі старовинними українськими експонатами.

У бібліотеці зазначили, щороку до Дня вишиванки організовують подібні заходи. Усе для того, щоб пропагувати серед молоді українську культуру.  А цьогорічна виставка Уляни Перхалюк «Мелодія на полотні» діятиме місяць.

Джерело | Т1 Новини


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)