Тернополянам презентують «Чорне сонце» Василя Шкляра
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополянам презентують «Чорне сонце» Василя Шкляра

22669623388_159e24e44918 листопада о 19:00 год. у книгарні «Є», що на вулиці Валовій, Василь Шкляр презентує книгу «Чорне сонце».  Організатор заходу – ЦК «Азов» Тернопіль.

Довідково:

Василь Шкляр – сучасний український митець та політичний діяч. Народився в селищі Ганжалівка Черкаської області 10 червня 1951 року. Саме там й навчався у початковій школі. Однак, в зв’язку із переїздом батьків до містечка Звенигородка, був переведений у тамтешню 10-річну школу, по закінченню якої отримав срібну медаль. Вищу освіту здобував у Київському університеті за спеціальністю «філологія», а після другого курсу перевівся на відповідний факультет Єреванського університету.

З 1986 року В. Шкляр активно займався журналістикою, редакційною роботою, перекладами з вірменської мови та творчістю. У 1998 р. він випробовує себе як політична постать – балотується до українського парламенту.

Найбільший резонанс серед українських критиків викликав роман «Залишенець. Чорний ворон», який було видано у 2009 року. Даний твір яскраво висвітлює трагічні сторінки історії нашої держави – повстанську боротьбу народу проти жорсткої влади окупантів у 20-х рр. XX сторіччя. Беззаперечними бестселерами стали такі романи літератора, як «Маруся», «Декамерон», «Елементал» та інші.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)