Тернополянам презентують "Наречену для бразильця"
Нд. 9 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернополянам презентують “Наречену для бразильця”

фото з мережі інтернет

1 серпня о 17:00 у приміщенні крамниці «Дім книги» (вул. Коперника, 19) у рамках телевізійного проекту «Вітальня у вівторок» відбудеться презентація чергового роману тернопільської письменниці Ніни Фіалко під назвою «Наречена для бразильця».

Ніна Фіалко — прозаїк, драматург, на рахунку якої півтора десятка літературних творів різної жанрової природи. За фахом — технік-технолог. Більшу частину свого життя віддала обраній професії, по завершенні якої присвятила себе творчості.

У видавництві «Навчальна книга — Богдан» вийшли друком такі видання авторки: збірка оповідань та повістей «Гніздо для зозулі», зібрання оповідань, новел, п’єс «Примарне щастя», повісті, об’єднані у книжку «Веселі канікули», повість-есей «Коли брати стають ворогами…», а також низка романів, зокрема «Дві обручки», «Зламані жоржини», «Кохання з першого погляду», «Небезпечна межа», «Повертайтесь, журавлі, додому», «Ріка життя», «Родинні гріхи», «Хочу в Тарасюківку», «Обірвана струна».

Читайте також: Викладачці тернопільського університету діагносували лімфому Ходжкіна

Нещодавно з’явився крайній роман авторки «Наречена для бразильця», про який і поговоримо під час чергової зустрічі з Ніною Фіалко.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)