Тернополяни, не можете подати показники за газ? Ось вам просте рішення
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернополяни, не можете подати показники за газ? Ось вам просте рішення

oplataЯкщо вам набридло, що у час подачі показників за газ (а це з 1 по 5 число кожного місяця), ви не можете додзвонитися до газовщиків, то ось вам інший шлях.

Зареєструйтеся на спеціальному ресурсі в інтернеті і забудьте про черги та телефонні дзвінки!

Ресурс називається www.oplata.te.ua. Там є можливість пошуку абонента за адресою доступна для жителів Тернополя та Тернопільської області. Система охоплює усі платежі – електропостачання, газ, вода, тепло, квартплата, вивіз твердих побутових відходів, домофон тощо. Тобто там ви можете і подати показники, і оплатити за комуналку. Даний ресурс обслуговується «Приватбанком».

При оплаті комунальних послуг за допомогою сервісу не знімаються жодні додаткові комісії за винятком здійснення оплати за газопостачання. Комісія на цю послугу передбачена у всіх банківських установах Тернополя та Тернопільської області і становить не менше трьох гривень. Комісія при оплаті за спожитий природний газ з допомогою сервісу www.oplata.te.ua становить дві гривні, а не три, як у банківських установах чи у поштових відділеннях. При користуванні сервісом передбачена можливість подачі показників, також можна оплачувати, але показників не подавати
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)