Тернополяни жаліються на перехід на вулиці Коновальця
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополяни жаліються на перехід на вулиці Коновальця

встановити світлофор
фото з мережі інтернет

Пішохідний перехід по вулиці Євгена Коновальця, поблизу магазину «Апельсин» (вул. Є. Коновальця, 15) не відповідає ДЕРЖАВНИМ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ УКРАЇНИ (ДБН). Про це стверджує тернополянин на сайті електронних петицій.

Пішохідний перехід є небезпечним для пішоходів, так як облаштований неналежним чином з порушенням Державних будівельних норм. В напрямку цього пішохідного переходу знаходиться школа, парк, тому облаштований неналежним чином є особливо небезпечним для дітей.

1. На частині пішохідного переходу відсутнє тверде покриття, тому пішоходи змушені обходити цю ділянку пішохідного переходу, виходячи на проїжджу частину дороги. Таким чином пішоходи наражають себе на небезпеку та створюють аварійні ситуації на дорозі.

Читайте також:  Тернополяни збирають гроші, щоб вшанувати вагому людину

2. Відсутні пониження бордюрів до 2,5 см та похилих 1:12 в місцях організованих пішохідних переходах, так як цього вимагають діючі ДБН. Це ускладнює рух з дитячими колясками, візками та робить неможливим рух людей з обмеженими можливостями.

3. Необхідно встановити на пішохідному переході яскраве освітлення, так як в осінньо-зимовий період у нічний час видимість обмежена і водії не можуть заздалегідь побачити пішоходів.

4. Потрібно оновити дорожню розмітку, підкреслити пріоритет пішоходів.

Наразі петицію підтримали 13 з 300 необхідних осіб.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)