Тернополянин став кращим серед усіх бухгалтерів України
Нд. 17 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополянин став кращим серед усіх бухгалтерів України

1481095002_ivanechko-4Іванечко Юрій Мирославович, бухгалтер-експерт, к.е.н., старший викладач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий бухгалтер України – 2016».

Конкурс проходив у три тури:
– 1-ий тур – тестування. Необхідно було обрати правильний варіант відповіді на короткі тестові запитання. За результатами 1-ого туру Юрій Мирославович отримав заохочувальний сертифікат «Головний бухгалтер-експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки бізнесу». За словами самого переможця цей тур був найлегшим.

– 2-ий тур – тестування у формі ситуаційних задач. До другого туру допускалися виключно номінанти, які успішно склали тестування в 1-му турі. Завдання другого туру були складніші: потрібно було провести аналіз певних господарських ситуацій, здійснити технічні розрахунки, визначити  суми оподаткування, відобразити операції на рахунках бухгалтерського обліку тощо. Складність цього етапу полягала у тому, що ситуаційні задачі були не типові. Переможці 2-ого туру отримали сертифікати «Головний бухгалтер-консультант керівника та власника бізнесу з фінансових питань» і допускалися до участі в 3-ому турі;

Читайте також: Цей будинок у Тернополі нарешті дочекався ремонту (фотофакт)

– 3-ій тур – написання творчої роботи на тему: «Як бухгалтери можуть зберегти та примножити активи підприємств (установ), застосовуючи професійне судження при розробці облікової політикитакеруючисьпри цьому принципом– що не заборонено, то дозволено».
 
Варто зазначити, якщо у 1-ому турі було заявлено понад 500 учасників з усієї України, то до 3-ого туру Конкурсу було допущено менше 50 осіб.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)