Тернополяни мають можливість безкоштовно відвідувати іконописну школу
Вт. 26 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернополяни мають можливість безкоштовно відвідувати іконописну школу

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Школа іконопису “Квітка середньовіччя” діє при Храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Навчання у школі призначене і для новачків, і для тих, хто не вперше має справу з таким ремеслом. Що цікаво, правил іконопису дотримуються строго, тож усі учасники відтворюють ікони лише на липових дошках. Їх попередньо ґрунтують спеціальним розчином.

За словами іконописця, викладача школи іконопису «Квітка середньовіччя» Андрія Майовця, один із рисунків учасники переносять на дошку. Після цього учні починають працювати з фарбами. Особливість у тому, що їх учасники роблять самотужки. Це займає трохи часу, проте саме таку технологію іконописці застосовували в давнину.

Андрій Майовець розповів, старався зробити навчання цікавим для кожного і передати хоч частину свого досвіду. Адже сам займається іконописом вже 7 років. Показує свою останні роботи, правда лише на фото. Оригінали прикрашатимуть храм в Італії.

Усіх охочих спробувати себе в цьому мистецтві запрошують у храм Успіння Пресвятої Богородиці, що на вулиці Острозького. Триватиме іконописна школа ще 2 тижні. А ось 3 жовтня проведуть урочисту посвяту фінальних робіт усіх учасників, повідомляє Т1 Новини.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)