Тернополяни не можуть вирішити, чи їм розширювати проїзд чи ні
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернополяни не можуть вирішити, чи їм розширювати проїзд чи ні

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Капітальний ремонт міжквартального проїзду біля вул. Клима Савури та вул. Довженка, 13 триває. Відтак, у вівторок, 20 серпня, міський голова Сергій Надал оглянув стан виконання ремонтних робіт на даному об’єкті під час ранкового об’їзду міста.

«На прохання мешканців у цьому дворі проводиться капітальний ремонт із розширенням проїжджої частини. У зв’язку з цим виникла конфліктна ситуація, оскільки одна частина мешканців хоче розширити проїжджу частину, що дасть змогу, у разі необхідності,  безперешкодно проїжджати автомобілям екстрених служб та збільшити кількість паркомісць. Інші мешканці – проти, оскільки для цього потрібно зрізати плодові дерева, які ростуть поруч. Тому, за результатами зустрічі з мешканцями, прийнято рішення впродовж двох днів провести збори мешканців будинку, на якій вони вирішать, який з двох варіантів проекту втілювати у життя, – розповідає міський голова. – Наразі на даному об’єкті продовжується ремонт теплотраси».

До слова, ремонтні роботи проїжджої частини цього міжквартального проїзду відновляться після того, як мешканці дійдуть згоди щодо питання розширення/нерозширення дороги.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...