Тернополянин навчатиме українців ефективної взаємодії влади та громади (відео)
Пн. 6 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тернополянин навчатиме українців ефективної взаємодії влади та громади (відео)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернополянин Максим Черкашин став одним із лекторів українських навчальних курсів «Прометеус».

Зокрема, днями стартував курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю», долучитись до якого запросила особисто – Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Протягом проходження курсу можна буде почути та побачити лекції:

  • Ескендера Барієва – голови правління Кримськотатарського ресурсного центру, члена Меджлісу кримськотатарського народу.
  • Віктора Тарана – політолога, Центр «Ейдос».
  • Миколи Бакшеєва – міського голови м. Первомайського Харківської області.
  • Ростислава Томенчука – голови правління громадської організації «Український інститут міжнародної політики», м. Київ.

Максима Черкашина – керівника громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», співзасновника міжнародного музичного фестивалю «Файне місто», консультанта з правових питань Тернопільського регіонального відділення «Асоціації міст України», а також одного із кандидатів від партії «Голос» під час позачергових виборів до Парламенту у 2019 році по місту Тернопіль.

«Тривалість курсу – три тижні, – зауважує Максим Черкашин, один із лекторів проекту. – За цей час слухачі, а їх очікується орієнтовно 25 000, дізнаються від практиків, як налагодити місток між місцевою владою та громадою, отримають конкретні поради і приклади. Враховуючи реформу децентралізації – цей курс є дуже актуальним».

Курс є безкоштовним, по його закінченню, усі хто успішно пройшов, отримають сертифікати. Під час курсу будуть і відеолекції, а також форум, учасники курсу матимуть доступ до них постійно.

Навчальний курс було розроблено, створено та впроваджено при підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту.

Детальніше про курс за посиланням тут.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...