Тільки 66 вчителів початкових класів з Тернопільщини зможуть пройти сертифікацію 2020
Ср. 8 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Тільки 66 вчителів початкових класів з Тернопільщини зможуть пройти сертифікацію 2020

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів.

Цьогоріч по Україні пройти її зможуть до 2000 педагогів. Щоб охопити всі регіони України, МОН визначило максимальний обсяг заяв, які можуть подати вчителі від кожної з областей. Обсяг визначено на пропорційних засадах – залежно від кількості початкових класів у області. Подати документи можна буде до 31 січня.

Для Тернопільської області, згідно наказу Міністерства освіти і науки України, гранична чисельність вчителів початкових класів, які можуть зареєструватися у 2020 році для проходження сертифікації -66 осіб. Загальна кількість початкових класів передбачається на новий навчальний рік -2903 в області. 

Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Одним із важливих цьогорічних відмінностей у порівнянні з пілотною сертифікацією 2019 року стане відсіювання учасників після кожного з етапів: до кожного наступного переходитимуть ті учасники, які вдало пройшли попередній. Також як і раніше, педагог може добровільно відмовитись від сертифікації на будь-якому її етапі.

Зареєструватись на сертифікацію можуть вчителі, які мають педагогічний стаж не менше 2-х років та на момент реєстрації працюють за місцем роботи та на посаді, які вказують під час реєстрації.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)