"Тонкощі соціальних виплат": що необхідно знати тернополянам?
Ср. 23 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Тонкощі соціальних виплат”: що необхідно знати тернополянам?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Управління соціальної політики додатково інформує мешканців Тернопільської громади щодо соціальних виплат під час встановленого карантину.

Постановою Уряду від 8 квітня 2020 року № 264 було встановлено, що виплата державних соціальних допомог, які були призначені раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни і виплачується без звернення особи.

Протягом одного місяця після відміни карантину проводиться перерахунок виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої особою заяви та необхідних документів:

  • якщо за результатами проведеного перерахунку виявляється, що розмір отриманої допомоги був менший ніж виплачено, проводиться доплата в розмірі різниці між перерахованим і виплаченим розміром допомоги.
  • якщо не підтверджується право на отримання допомоги протягом одного місяця з дати скасування карантину або її розмір відповідно до поданих документів буде меншим від виплаченої під час карантину допомоги кошти підлягають поверненню з місяця призначення державної соціальної допомоги.

Після проведення перерахунків, сума повернутих надміру виплачених соціальних допомог не включається в дохід при повторному зверненні за їх призначенням, в тому числі при нарахуванні житлових субсидій.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)