Топ 3 корисних подарунків на 8 березня для жінок
Сб. 28 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Топ 3 корисних подарунків на 8 березня для жінок

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Свято на носі, а ви навіть не думали про подарунки для жінок? Невже колегам, рідним і подругам доведеться залишитися без привітань до 8 березня? Звичайно ж, ні! Але часу залишається все менше, а немає жодних ідей? Щоб краще зрозуміти, що потрібно жінкам до свята, непогано було б познайомитися з рейтингом найбажаніших подарунків.

Погодьтеся, грамоти, листівки та букетики – не кращий варіант ані для колег, ані для улюблених. Гроші здобуваються важко, все дорожчає – тож чи не краще витратити певну суму з розумом і купити дійсно потрібні, корисні та цікаві подарунки? Подивимося, що пишуть рейтинги.

Що дарують жінкам на 8 березня

Питання, звичайно, починається з «Хто дарує?» Адже шеф на роботі, чоловік і брат подарують не одне і теж саме. Так вони і не повинні! Але так буває, що навіть близькі чоловіки не шукають оригінальних рішень, а рейтинг привітань заполоняють квіти, солодощі і милі дрібнички.

І лише деякі наважуються поцікавитися у прекрасних дам, чого б їм хотілося насправді. Ніхто не скаже, що подарунковий сертифікат, бо всі хочуть сюрприз. Але ж сертифікат – і є сюрприз, найнесподіваніший і найбажаніший. І в багатьох рейтингах саме він стає безперечним лідером – за можливостями, за несподіванкою і навіть за ціною! Якщо не вірите, то можете глянути підбірку подарункових сертифікатів до 8 березня від giftmall: https://giftmall.com.ua/uk/on/podarki-na-8-marta.

Лідер усіх подарункових рейтингів – сертифікат

У багатьох випадках саме сертифікату випадає завжди буде лідером серед подарунків – не тільки до 8 березня! Адже жінки люблять сюрпризи, а якщо це сюрприз цінний, корисний і бажаний – ви прославитися, як майстерний дарувальник найчудовіших привітань.

Картка до 8 березня перемагає серед жінок різних віків і соціальних статусів, її можна купити для дружини або мами, для колег і сестри, піднести босові або дружині приятеля. І кожний раз це буде новий, унікальний, практичний презент:

  • Номінал допоможе підкреслити значимість дами. Для колег підійде невеликий, але вагомий номінал, а дружина буде дійсно вражена дорогим престижним сюрпризом.
  • Як важливо враховувати чужу думку і не нав’язувати свою! Сертифікат дарує таку можливість, – адже його обмін на презент проводить жінка самостійно, і вона напевно буде рада своїм вибором.
  • Ви спокійно замовляєте сертифікати онлайн, замість штовханини і загального передсвяткового безумства в торгових центрах
  • Ви економите час, а часто і гроші, адже сертифікат – це завжди корисний подарунок, який не викинуть на смітник і не заховають в дальній ящик.

Картка магазину, салону або ресторану – універсальне і практичне привітання, яке геть позбавляє проблеми вибору. Вам залишається лише одне – з гідністю піднести подарунок, що займає перше місце у всіляких рейтингах.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...