Травмовані у негоду тернополяни отримають компенсацію
Сб. 11 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Травмовані у негоду тернополяни отримають компенсацію

travm2Очільник Тернополя Сергій Надал відвідав жителів міста, які травмувались внаслідок аномального снігопаду. Наразі усі пацієнти знаходяться в міській комунальній лікарні швидкої медичної допомоги.

Як зазначив міський голова, постраждалим, які отримали травми через негоду, компенсують 100% вартість лікування. 

Також  Сергій Надал додає, що загальна вартість витрат на лікування буде виставлена як претензія для відшкодування підряднику, який не прибрав місто під час снігопадів.

– Ще раз хочу попросити вибачення у цих людей та їх рідних за те, що ні техніка, ні комунальні служби не встигли оперативно справитися з ситуацією, внаслідок чого люди отримали травми, – каже очільник Тернополя. – Сьогодні на лікуванні у тернопільській лікарні перебувають 22 особи, які отримали травми через снігопади. Нам надана інформація про вартість їх лікування, тому ми компенсуємо їм 100% тієї суми, яку вони потратили на лікування.

За словами головного лікаря лікарні швидкої допомоги Ярослава Чайківського, згідно статистики  кількість пацієнтів, які отримали вуличні травми під час першого снігу, цього року не зросла у порівнянні з минулими роками. Медик зазначає, що у попередні роки було набагато більше звернень.

travm3 travm

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)