Три машини для малого бізнесу: що можна обрати в Тернополі?
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Три машини для малого бізнесу: що можна обрати в Тернополі?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Коли швець, жнець та водій поміщаються в одній особі, то виявляється необхідним знаходити прості та комфортні рішення для свого малого бізнесу. Тому ви можете купити Рено Трафік на сервісі OLX, якщо плануєте багато перевезень. Розглянемо декілька основних пропозицій.

Renault Trafic

Перші моделі були виготовлені у 1980-х роках, а сьогодні Трафік досить сильно змінив свій зовнішній вигляд та начинку. Останні покоління цього мінівену мають ідеальну для малого бізнесу конструкцію та місткість. Загальні переваги:

  • потужний турбодвигун на 2,5 літра;
  • простота та невеликі ціни в обслуговуванні;
  • зручні сидіння;
  • класичний набір технологій автоматизованого управління (круїз-контроль, клімат-контроль тощо).

Також серед цієї лінійки машин знаходяться пасажирські моделі. Вони також мають достатньо вільного місця для вантажу та мають 7 сидінь загалом.

Hyundai H-1

Ще один вдалий мінівен, який ви можете використати у Тернополі, — це Hyundai H-1. Остання версія була оновлена у 2020 році. Спільні переваги для всіх моделей: міцність, потужність, місткість тощо. Нова версія тепер також має нові пристрої для освітлення, велике за розмірами лобове скло та практичну задню частину прямокутної форми.

У такому авто легко перевозити великі товари та вантажі. У цій категорії авто міцність двигуна найкраща. Але немає можливості додатково встановлювати ізоляцію та мультимедіа.

Volkswagen Caravelle

Ця модель з німецького ринку має порівняно низьку вартість, а мінімальна комплектація відповідає стандартним вимогам до стандартного набору. Наприклад, є система для управління дальнім світлом на фарах. Але тут вже немає камери для огляду заднього простору.

Також є важливим використання системи безпеки, яку пропонують у Volkswagen Caravelle. Тут вже існує шумоізоляція, багатошарові покриття та електричний обігрів на сидіннях.

Ці автомобілі досить комфортні для далеких подорожей, бізнесу та перевезення великої родини. Отже, робіть вибір з урахуванням комфорту.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)