Це новина для тернопільських пенсіонерів (відео)
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Це новина для тернопільських пенсіонерів (відео)

гроші мільйон доларівПеред зимовими святами Уряд вирішив поповнити деяким пенсіонерам гаманець. Тепер у грудні 2016-го вони отримають і виплати за січень 2017-го. В обласному Пенсійному фонді пояснюють, це забезпечить своєчасність виплати пенсій, враховуючи святкові та вихідні у січні.

АЛЛА ЯКУБОВСЬКА, перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Тернопільській області:

«Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 року включно, пенсія на їхні банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня. Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення, і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 року включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня. Уже сьогодні розпочато фінансування поштових відділень».

Читайте також: У міському бюджеті Тернополя заклали кошти на проекти “Громадського бюджету”

Хто в останні дні грудня пенсію за січень 2017-го на поштових відділеннях не забере, зможе отримати її з 5-го січня. Для деяких пенсіонерів ніяких змін з виплатами не відбудеться. Це стосується осіб, які отримують пенсії через банківські установи з 16-го по 25-те січня або через поштові відділення з 11 по 25.

АЛЛА ЯКУБОВСЬКА, перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Тернопільській області:

«Для виплати пенсій за січень 2017 року пенсіонерам Тернопільської області Пенсійний фонд спрямовує у грудні 2016 року додатково 209, 13 млн. гривень. Це фінансування здійснюється в межах затвердженого бюджету Пенсійного фонду на 2016 рік».
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)