Ця тендітна тернополянка щоранку прокидається о 4 годині, бо має цілі гектари роботи
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ця тендітна тернополянка щоранку прокидається о 4 годині, бо має цілі гектари роботи

terkomunalservis-2Любов Пришляк, прибиральник ТОВ «Теркомуналсервіс», у підприємстві працює 5 років Любов Дмитрівна прибирає узбіччя та тротуар вулиці  Київської.

Робота прибиральника ТОВ «Теркомуналсервіс» дещо відрізняється від роботи працівника підприємства, яке обслуговує житловий фонд. Якщо своїх двірників мешканців знають в обличчя, вітаються з ними, дякують, то маленький жіночий силует на узбіччі часто залишається непоміченимНевеличка та тендітна Любов Пришляк зізнається, що має цілі гектари роботи. .  Буває, що щойно замела, а за спиною вже і недопалки, і папірці, і пляшки.

-Щоранку прокидаюся о четвертій  годині і якнайшвидше виходжу на роботу, бо маю велику ділянку – від перехрестя вулиць 15 Квітня та Київської до перехрестя Київської із вулицею Генерала Тарнавського. Цим тротуаром користується дуже багато людей, адже неподалік ринок, то ж роботи – непочатий край. Та я роботу свою дуже люблю, хоч вона фізично важка. Якщо порівняти із роботою в попередньому підприємстві (МШЕД) – це «небо і земля». Тоді нам вічно боргували ту копійчану зарплату, а зараз – тішуся, бо і інвентар є, і форма, і зарплата добра, і, отримуємо її вчасно.

Наше керівництво уважно відноситься до наших потреб, реагують на прохання працівників. Не так як раніше у МШЕД – погибай на тій ділянці, роби чим хочеш, і як хочеш, але роби… – розповідає Любов Дмитрівна. – Зараз маємо підтримку та розуміння від керівників і непогані умови праці. Одне засмучує: низька культура деяких людей. Папір, пластик – ще пів біди.

Найгірше – то недопалки, які не так просто вимести з трави. Тільки відвернулася, а вже за плечима недопалок димить. Також дивує позиція власників собак, які вигулюють своїх тварин поблизу тротуару. Ніде в світі такого, мабуть, нема, щоб люди настільки недбайливо ставилися до свого оточення, адже екскременти тварин –  це не лише неохайний вигляд вулиці чи бруд. Вчені довели, що собачі екскременти – це джерело забруднень, а також прирівняли їх за своїми отруйними властивостями до хімікатів і нафти.

Прибирати собачі екскременти варто не лише для краси вулиць, чистого взуття і приємного запаху, а, насамперед, задля нашого здоров’я. Не важливо, чи ще прибираю я в цей час, чи закінчила, чи ще навіть не починала, кожен власник тварини має знати, що треба прибирати після неї. Тернополяни, на жаль, роблять це не так вже й часто…