Тернопільський письменник Володимир Дячун презентував свою нову книгу Ігор Побер наступає на п’яти двом лідерам парламентської гонки У Тернополі відбудеться акція на підтримку мовного закону До 10 років “світить” чоловікам, які нанесли тілесні ушкодження жителю Тернополя На Інтерактивній карті незаконних забудов у Тернополі з’явилося три об’єкти У Тернополі жінка, прикриваючись дитиною, вкрала дорогі парфуми Частина Тернопільщини залишиться без газопостачання Посеред дороги на Тернопільщині згорів автомобіль (фотофакт) У Тернополі розробили правила, як утримувати домашніх тварин Наркозалежний тернополянин обікрав свого батька Англійська мова стане обов’язковою для вступу до ВНЗ, – повідомила Міністр у Тернополі Жахлива ДТП на Тернопільщині: постраждали троє людей (Відео) Екологічне виховання запровадили для дітей в Тернополі Микола Люшняк: Зробити Теребовлю туристичним центром Галичини – ось наше завдання До Тернополя везуть партію безкоштовних ліків (Відео)

Туристи у Тернополі залишатимуть додаткові податки?

  • 7
    Поширили:

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, до ст. 268 ПКУ щодо розміру ставки, бази оподаткування, порядку сплати туристичного збору (далі – збір).

Так, ставка збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі до 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення (п. п. 268.3.1 п. 268.3  ст. 268 ПКУ).

Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених п. п. 268.4.1 п. 268.4 ст. 268 ПКУ.

Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Податкові агенти, які сплачують збір авансовими внесками, відображають у податковій декларації за звітний (податковий) квартал суми нарахованих щомісячних авансових внесків. При цьому остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується такими податковими агентами у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду (п. п. 268.7.1 п. 268.7 ст. 268 ПКУ).

Більш детально про це йдеться у листі ДФС України від 15.01.2019 №1249/7/99-99-13-03-02-17.


  • 7
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.



Загрузка...









Loading...



Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!