У четвер, 7 квітня, тернополян запрошують на День здоров’я
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У четвер, 7 квітня, тернополян запрошують на День здоров’я

7 квітня о 13 год. усіх охочих тернополян запрошують на День здоров’я до пам’ятника Івану Франку.

15000_x_1636795fСвято проходитиме за підтримки молодіжного центру розвитку «МІСТ» (Youth Development Center BRIDGE) та взаємного проекту Підфедька «Emergence» ( Mutual project Pidfedko EMERGENCE). Мета заходу, кажуть організатори, – привернути увагу до значення і цінності здоров’я.
– Цьому святу вже близько 68 років й об’єднує 191 країну світу, – пояснюють організатори. –  Коли організовували захід уперше, то тоді його основною ідеєю була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Відтоді святкування присвячене кожній окремій темі.  У Тернополі на гостей та учасників чекають майстер-класи, ігри, руханки, а також сюрпризи. Будуть на заході й лікарі-педіатри, онкологи, терапевти, які будуть відповідати на запитання людей.

Нище наводимо кілька цікавих фактів про здоров’я:
1. Фахівці університету Вірджинії з’ясували, що мозок людини починає старіти з 27 років. Цікаво й те, що пік активності припадає на 22 роки.
2. Риба, а саме жирні кислоти омега-3, які містяться в ній, сприятливо впливають на роботу серця. Результат буде видно, якщо вживати її двічі в тиждень.
3. Вчені швейцарського університету довели зв’язок між стресами і випаданням і руйнуванням зубів, а також проблемами з яснами.
4. Шипшина, смородина, обліпиха та чорноплідна горобина покращують тонус судин і запобігають виникненню варикозу.
5. Ви знали, що 50% діджеїв мають проблеми зі слухом?
6. Мед позитивно впливає на інтелектуальні здібності людини.
7. Ви знаєте, чому всі чоловіки дуже люблять м’ясо? Крім того, що м’ясо додає сили, воно ще й сприяє виробленню чоловічого гормону – тестостерону.
8. Вживайте листя петрушки для зміцнення імунітету.
9. Якщо щодня з’їдати п’ять волоських горіхів, тривалість життя збільшиться на 7 років.
10. Щоб уповільнити старіння шкіри, потрібно щодня з’їдати трохи чорного шоколаду.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)