У Дичкові аншлаг: десяткам дворових собак з Тернополя потрібні харчі
Чт. 16 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Дичкові аншлаг: десяткам дворових собак з Тернополя потрібні харчі

собакаПотрібна допомога харчами собакам з Дичкова. Зараз в центрі стерилізації повний аншлаг, дуже багато дорослих, а саме 51 доросла собака (з них дуже багато собак великого розміру, вони хочуть багато їсти, а так багато на них держава грошей на день не виділяє) і майже 30 цуценят. 

Більша половина цуценят сирітки, тобто сидять самі у кліточках без мами і плачуть.  Об’єкт фінансується з бюджета міста, але гроші перераховуються в кінці місяця.

Хто може допомогти кашами: пшенична, ячна, кукурудзяна, гречана, рисова, манка, а також не відмовимося від макаронів.  Заклад розрахований на 50 тварин, а зараз їх 80!!!

Цуцикам необхідні молоко і сир.  Також, можливо, хтось може пожертвувати стареньким робочим холодильником, зараз жара, немає де зберігати молоко для цуценят.

Реквізити для перерахування коштів на потреби безпритульних тварин:
ТОГО “Асоціація захисників безпритульних тварин “Ноїв Ковчег” Р/Р 26009055105130 МФО 338783 в Тернопільській філії ПАТ КБ “Приватбанк” ЄДРПОУ № 36829799
Система PayPal: olesya80@gmail.com (волонтер організації). Будь ласка, у платежі вкажіть помітку: “Для “Ноєвого Ковчегу”.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)