У громадському транспорті Тернополя почали працювати інспектори та контролери
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У громадському транспорті Тернополя почали працювати інспектори та контролери

З 1 липня у Тернополі працівники муніципальної інспекції спільно з контролерами КП «Тернопільелектротранс» розпочали здійснювати щоденні рейди міським громадським транспортом, метою яких є перевірка пасажирів на наявність проїзних квитків та чинних документів, що посвідчують право пільгового проїзду.

Пасажирам за безквитковий проїзд поки що ми робимо лише попередження та проводимо роз’яснювальну бесіду, проте уже найближчим часом у разі  відсутності в пасажира квитка, ми будемо виписувати штрафи  у двадцятикратному розмірі від вартості проїзду

Тож закликаюємо усіх тернополян бути відповідальними та після сплати за проїзд у громадському транспорті вимагати у водіїв чи кондукторів разовий документ на право проїзду (квиток), роздрукований з валідатора. Адже за безквитковий проїзд саме пасажир підлягає адміністративній відповідальності за ч.2 ст. 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаємося також до жителів Тернополя з проханням повідомляти працівників управління муніципальної інспекції про факти виявлення порушень у тролейбусах, автобусах або маршрутках. Зробити це можна за тел.: 40 41 67 та +38 073 015 1481 (Viber).

До слова, під час рейдів контролери перевірятимуть також дотримання пасажирами, кондукторами і водіями карантинних вимог – а саме: носіння засобів індивідуального захисту під час проїзду в громадському транспорті та здійснення перевезень в межах місць для сидіння.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)