У громадському транспорті Тернополя запровадили безготівкову оплату
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У громадському транспорті Тернополя запровадили безготівкову оплату

22 лютого у Тернополі Ощадбанк та Visa запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних банківських карток і NFC-пристроїв на стаціонарних валідаторах і на мобільних терміналах кондукторів. Як зазначив міський голова Тернополя, електронний квиток – це крок до європейської системи перевезень пасажирів у громадському транспорті.

– Тернопіль одне з перших міст в Україні, де запроваджено електронний квиток – безготівкову оплату за проїзд у всьому громадському транспорті. Звичайно були проблеми та труднощі. Бо українські перевізники та водії не звикли до європейських правил перевезення. Але нам вдалося запровадити електронний квиток. Бо транспорт повинен виконувати основну функцію — вчасно та якісно перевозити тернополян та гостей міста. Транспорт повинен ходити згідно графіку, а кожен пасажир має відчувати, що йому надається якісна послуга, — зазначив міський голова Сергій Надал.

Також міський голова підкреслив, що запровадження оплати банківськими картками важливий, але не останній етап у транспортній реформі Тернополя.

– Ми працюємо над тим, щоб зробити життя в місті більш комфортним, і оплата банківськими картками у транспорті зробить користування ним зручнішим. Пишаємось тим, що вперше в Україні таку можливість реалізовано і у приватному транспорті міста. Але, наголошую, що це лише черговий етап масштабної транспортної реформи у Тернополі. На часі закупівля великих низько підлогових автобусів та створення єдиної муніципальної транспортної компанії Тернополя. У нашому місті буде якісний, зручний та доступний громадський транспорт.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)