У Литові відбувся концерті на підтримку України: взяла участь музикантка і з Тернополя
Нд. 29 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Литові відбувся концерті на підтримку України: взяла участь музикантка і з Тернополя

Софія Савчук з Тернополя взяла участь у концерті на підтримку України, який відбувся в Литві. Софія скрипалька, навчається у Львові.

Концерт на підтримку України відбувся в межах програми “Каунас і Каунаський район – культурна столиця Європи 2022” у Старому Запішкасі неподалік Каунаса .

Про це повідомляє  LB.ua.

Колектив, до складу якого увійшли двоє українських і четверо литовських музикантів, виконав два секстети Дж. Брамса. Ініціаторкою дійства стала скрипалька Барбора Валюкявічюте.

 
Опісля основної програми українські музиканти Олександра Васильєва (скрипка, Київ) та Софія Савчук (альт, Львів) та литовські Барбора Валюкявічюте (скрипка, Каунас), Арнас Кароліс Кмеляускас (віолончель, Вільнюс), Юргіс Юозапайтіс (альт, Вільнюс) та Повілас Якунскас (віолончель, Вільнюс) виконали “Мелодію” Мирослава Скорика – у пам’ять про жертви війни в Україні.
 

 
Через особливості локації кількість глядачів була обмеженою, вільних місць у храмі, який слугує концертним залом, не було. Виступ литовсько-українського колективу транслювався у Facebook.
 

Фото: Віри Касіян та організаторів концерту.

Джерело: Ровесник