У людей масово забиратимуть зброю
Пн. 10 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У людей масово забиратимуть зброю

Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції та здадуть зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Першого жовтня стартує місячник добровільної здачі зброї. В Нацполіції наголошують, якщо мешканці області у вказаний термін добровільно здадуть до Національної поліції небезпечні предмети, то в подальшому після оформлення відповідних документів вони мають можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в області Степан Джинджиристий нагадує, що незареєстрована зброя – це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків.

За його словами, боєприпаси чи інші небезпечні предмети потрапляють на територію міста та області з зони проведення антитерористичної операції. Зберігають її без документів та з порушенням усіх правил. Такі пам’ятні сувеніри можуть бути небезпечними і призвести до негативних наслідків.

Пам’ятайте, згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) — караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Читайте також: У Тернополі вшанували Ігоря Герету

Для отримання більш детальної інформації мешканці Тернопільської області можуть звертатися до територіальних органів головних управлінь Національної поліції чи дільничних офіцерів поліції в місцях проживання або тимчасового перебування.

Правоохоронці роблять усе можливе, аби мінімізувати кількість злочинів з використанням зброї, а також запобігти нещасним випадкам з небезпечними предметами.

 

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)