У програми «Розмови про важливе» на «Тернопіль1» із Анатолієм Вихрущем - ювілей
Сб. 4 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У програми «Розмови про важливе» на «Тернопіль1» із Анатолієм Вихрущем – ювілей

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

70-ий випуск – такий невеличкий ювілей відзначає програма “Розмови про важливе” із Анатолієм Вихрущем, яка виходить щовівторка на телеканалі “Тернопіль1”.

Із такої нагоди журналісти Т1 Новини вирішили розпитати автора і ведучого програми – із чого все починалося, де шукає гостей і як обирає ті важливі теми, про які говоритиме, що найбільше болить тернополянам і як робити так, аби завжди був позитив. 

Анатолій Вихрущ – доктор педагогічних наук, професор, громадський діяч і незмінний ведучий програми “Розмови про важливе” на телеканалі “Тернопіль1”.

З відкриттям цього телеканалу Анатолій Вихрущ почав працювати не лише для слухачів, а й для глядачів. Каже – це не робота, а задоволення. І гості на ефіри приходять такі ж – які люблять свою роботу і покликання.

Автор програми каже – гостей шукає сам, це, до слова, і дорослі, і діти. Згадує – хоча на початку хотіли зробити розмову зі старшими людьми, та ведучому у такому форматі було затісно.

Хоч зараз тернополян здебільшого хвилюють наболілі питання, каже Анатолій Вихрущ, – як заплатити за комуналку і щоб на хліб гроші залишилися, важливо знайти і показати все те світле, що є у нашому житті. І це допомагають робити гості програми на “Тернопіль1”.

– Мені дуже хочеться показати глядачам “Тернопіль1”, що є класні люди. Адже хочеться бути оптимістом, – наголошує Анатолій Вихрущ.

Оскільки у нашому місті цікавих і позитивних людей є дуже багато, “Розмови про важливе” відзначать ще не один поважний ювілей. Слідкуйте за новими випусками програми на “Тернопіль1”.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...