У прокуратурі Тернопільщини повідомили важливу інформацію
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У прокуратурі Тернопільщини повідомили важливу інформацію

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Чортківською місцевою прокуратурою до районного суду подано заяву в інтересах держави в особі однієї з сільських рад про встановлення факту припинення права постійного користування земельної ділянки загальною площею 15га вартістю 6 млн грн.

Зображення з інтернету

Встановлено, що рішенням сесії Чортківської районної ради від 6 жовтня 1992 року особі передано в постійне користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення, площею 15 га, із земель запасу сільської ради Чортківського району для створення селянського (фермерського) господарства.
На підставі вказаного рішення, громадянин отримав державний акт на право постійного користування землею. Площа земельної ділянки, переданої у постійне користування, згідно Державного акту становила 15 га.
І хоча користувач ділянки помер ще у 2014 році, проте сільська рада будучи органом, уповноваженим на виконання функцій держави, жодних дій щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою впродовж тривалого часу не вжила. Оскільки юридичне збереження права постійного користування земельною ділянкою за особою унеможливлює законне розпорядження цією ділянкою та використання її за призначенням, призводить до недоотримання відповідних доходів до місцевого бюджету, прокуратура звернулась із відповідною заявою до суду.
Чортківським районним судом відкрито провадження у справі.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)