У рамках проєкту «Велике будівництво» здійснили реконструкцію дитячого садка «Сонечко» у місті Теребовля на Тернопільщині
Сб. 5 Грудня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У рамках проєкту «Велике будівництво» здійснили реконструкцію дитячого садка «Сонечко» у місті Теребовля на Тернопільщині

Джерело: ТОДА

В дошкільному навчальному закладі виховується 156 дітей, працює 14 педагогів.

Приміщення садочку збудоване 50 років тому. Через постійне затікання води під час дощів і танення снігу в приміщеннях була підвищена вологість, місцями стіни промокали до нижчих поверхів.

«Дуже важливо, щоб діти знаходилися у теплому приміщенні. І наше завдання – докласти максимум зусиль, щоб покращити умови в садочку, – каже голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш. – Завдяки програмі «Велике будівництво» вдалося здійснити реконструкцію дитсадка. Відтепер діти навчатимуться в сучасних умовах, а найголовніші, в теплому та безпечному приміщенні».

Цьогоріч у садочку замінили покрівлю, утеплили фасади. Встановили елементи організованого водовідведення з даху. Також добудували спортивний зал.

Загальна кошторисна вартість проєкту становить 6865,880 тис. грн.

Нагадаємо, що національний проєкт «Велике будівництво» — спільна ініціатива Президента та Уряду. Його мета — побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. У планах протягом року звести понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень.

Також буде збудовано 4 000 км доріг. Проєкт втілюють за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів.


Джерело: ТОДА
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)