У школі на Тернопіллі відбулася виставка фото з передової російсько-української війни
Чт. 26 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У школі на Тернопіллі відбулася виставка фото з передової російсько-української війни

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Великогаївській школі на Тернопільщині відбулася виставка фото з передової російсько-української війни. Це остання у цьому році така експозиція, її проводять  у рамках Всеукраїнського військово-просвітницького проекту «Ротація».

Про виставку на своїй сторінці у Facebook написала Наталія Станько:

«…відбулась остання у цьому році виставка світлин з передової російсько-української війни у Великогаївській ЗОШ 1-3 ступенів . Усі школи Великогаївської ОТГ отримали сьогодні набори книг та настільних навчальних ігор від Український інститут національної пам’яті. В рамках Всеукраїнського військово-просвітницького проекту «Ротація» волонтери провели 5 таких заходів у школах та вишах Тернопільщини наприкінці цього року. Мета проекту- привернення уваги мирного населення, а особливо молоді, до проблем реабілітації учасників бойових дій, пристосування їх до мирного життя. Руйнування міфів створених суспільством про добровольців та зокрема про саму війну на Сході України», – пише Наталія.  

«Щиро дякуємо директорам навчальних закладів за сприяння у просвітництві нашої молоді. Також, ми щиро вітаємо усіх українських патріотів з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо нашим воїнам перемоги, наснаги до боротьби, віри у краще майбутнє! У Новому Році плануємо реалізувати ще більше корисних проектів та творчих задумів»,-  голова Тернопільського осередку Громадянського Руху «Хвиля», засновник Всеукраїнського військово-просвітницького проекту «Ротація» Oleksiy Stanko.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)