У Тернополі "побили горшки" двоє депутатів обласної ради
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі “побили горшки” двоє депутатів обласної ради

Лариса Римар, депутат облради від "Громадянської позиції"
Лариса Римар, депутат облради від “Громадянської позиції”

У соціальних мережах “погризлися” двоє депутатів Тернопільської обласної ради . Якщо бути точнішими, то горшки побили депутат Лариса Римар та Богдан Яциковський. І справа, судячи з усього, дійде до суду.

Днями депутат обласнї ради Богдан Яциковський – керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Богдан Яциковський - керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Богдан Яциковський – керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка

поширив статтю із назвою “Тернопільщина позбулася власного “Буковелю”. У статті згадується Лариса Римар, яка ніби-то у 2011 році, будучи  директором комунального підприємства «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр»,  обіцяла перетворити малесеньке непримітне село Устечко Заліщицького району на «другий Буковель». У тексті ідеться, що про Устечко країна так і не дізналась. Більше того, виділені на цей проект мільйони гривень «розчинилися»  безслідно

У коментарі до статті Яциковський написав: 

 

Люди, які зараз показують себе як ярих захисників Закону та справедливості приховують ще серйозніші афери. Куди були витрачені мільйони, які виділили для написання книжки про історію міст і сіл? Питань надзвичайно багато, але чи будуть відповіді на них у тих, хто так рве на собі сорочку захищаючи Куценка та Лисевича? З себе, шановні депутати, потрібно починати, з себе!

Лариса Римар – депутат від “Громадянської позиції” прокоментувала та зазначила, що проти неї розпочалася негативна кампанія в ряді інтернет-ЗМІ ніби-то через її відстоювання дитячого санаторію в Устечку, а також у ряді інших питань, наприклад, у відстоюванні прав та інтересів незаконно звільненого головного лікаря перинатального центру «Мати і дитина» Віктора Куценка.

І обіцяє Богдану Яциковському, що той ” на публічний наклеп  відповідати у судовому порядку”.

Дослівно:

Цю інформації поширив один місцевий депутат. Дуже ріже очі слово «популісти». Знаю звідки дує вітер, здається з Грушевського… Ще в матеріалі відчувається слід політтехнологів із Банкової. За своїми «темниками», на зразок кума Путіна Медведчука, вони дають основні меседжі місцевій владі.

Бо всі, хто критикує владу – вороги народу, агенти Кремля і т.д. Тому вони придумали мантру про популістів.  ПОПУЛІСТИ – всі, хто критикує владу, або дозволяє собі вимагати зниження цін та тарифів, або звертається до суду, або протестує!!! Усі – ПОПУЛІСТИ, навіть ті, хто хоче ЖИТИ В НОРМАЛЬНІЙ КРАЇНІ!

Щойно прокоментувала цей пост на сторінці Яциковського. Дублюю на своїй.  Висновок: Устечко таки стане придністровським “Буковелем”! А Яциковський, на жаль, людиною як не був, так і не стане!!!

«Пане Яциковський! Ваш пост ще раз підтверджує, що я на правильному шляху у боротьбі проти продажних політиків у постмайданівській владі та окремих так званих журналістів (знаю їх по імені). І дякую, що поширили цю брехливу інформацію:) Бо тепер я буду вважати саме вас ЗАМОВНИКОМ цього наклепницького матеріалу, оскільки першоджерело має дуже сумнівну репутацію і ні чим іншим, як “зливним інтернет-бачком”, де за пару гривень можна облити брудом будь-кого. Це ваша помста мені за перемогу Куценка проти вашої брехні на нього! Бійтеся, ви та подібні на вас! Це – не остання перемога проти маразматиків і “психотропів” у владі! Тож на публічний наклеп будете саме ВИ відповідати у судовому порядку !!! (Роблю PrinScrren сторінки).Щодо проекту по Устечку, то за Хоптяна було багато “скотиняк”, які хотіли мені насолити і пошукати якісь вкрадені мільйони, яких насправді й не було. Але нічого не вийшло! Цей об’єкт буде проданий в наступному році на аукціоні. Ви ж будете відповідати за брехню! Устечко таки стане придністровським “Буковелем”! А ви, на жаль, людиною, як не були, так і не станете!!!»

Депутат Богдан Яциковський –