У Тернопільській області провакциновано більше 5-ти тисяч осіб
Пн. 14 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернопільській області провакциновано більше 5-ти тисяч осіб

Джерело: Файне місто

За словами Ольги Ярмоленко, начальниці управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, станом на 19 березня щеплення від коронавірусу вже отримали 47% медичних працівників від загальної їх кількості в усіх лікувальних закладах Тернопільщини, а також 27 священників, керівники організацій та депутати.

Для повної імунізації потрібно дві дози вакцини від Covid-19. Повторна вакцинація відбудеться не раніше, ніж за 28 днів з дня отримання першої дози.

“За кількістю вакцинованих осіб Тернопільщина посідає четверте місце по Україні. Наші люди проявляють громадянську свідомість. Я щиро вдячна їм за усвідомлення того, що аби зупини Covid-19, необхідна вакцинація”, – додає Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, у лютому на Тернопільщину з Києва привезли першу партію вакцини від Covid-19 – 16 тисяч доз, якою передбачено щепити 8 тисяч осіб. Доставка вакцини здійснена з дотриманням необхідного температурного режиму. Спецтранспорт супроводжував наряд поліції. Медичний препарат помістили в холодильні камери, де його зберігатимуть при температурі від +2 до +8 градусів.


Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)