У Тернопільській ОДА розповіли про виплату соціальної допомоги одиноким людям
Ср. 30 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернопільській ОДА розповіли про виплату соціальної допомоги одиноким людям

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Кабінет Міністрів України прийняв постанову щодо встановлення щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-тирічного віку та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду.

Допомога буде щомісячною і становитиме 40% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Сьогодні така допомога становить 684,80 грн.

“Для отримання цієї допомоги одинокий громадянин, який досягнув 80 років і потребує стороннього догляду або представник цієї людини чи соціальний працівник, який обслуговує, можуть звернутися до уповноваженої людини в сільській раді, місцевого управління соціального захисту населення, подавши відповідну заяву, висновок лікарсько-консультативної комісії про те, що така людина потребує стороннього догляду. Заповнивши на місці декларацію і підтвердивши, що немає родичів, які за законом повинні доглядати за цією людиною, буде призначена допомога”, – зазначив начальник департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський.

Незалежно від дати звернення особи за призначенням допомоги на догляд, вона призначатиметься з 1 січня 2020 року.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)