У Тернопільській ОДА перевірятимуть здоров’я
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернопільській ОДА перевірятимуть здоров’я

серце

У понеділок, 29 вересня з 10.00 до 15.00 в холі приміщення Тернопільської обласної державної адміністрації відбудеться захід “Збережи своє серце”. Завдяки працівникам департаменту охорони здоров’я усі охочі зможуть виміряти артеріальний тиск, визначать чи достатньо вживають води, індекс маси тіла та отримати консультацію в лікарів-кардіологів.

– За сприяння “Центру здоров’я” – єдиного в області закладу, що займається санпросвітньою роботою,  – такий захід проводиться щороку, – розповідає прес-керівник департаменту охорони здоров’я ТОДА Світлана Гуменна. – Сподіваємося у такий спосіб заохотити людей до ведення здорового способу життя.

  Нагадаємо, Всесвітній день серця проводиться за ініціативи ВООЗ з 2000 року. Ця подія щорічного характеру відзначається в останню неділю вересня. Серцево-судинні захворювання є однією з основних причин смерті у світі. Основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань – це артеріальні гіпертензії, підвищений рівень загального холестерину крові та його фракцій, надмірна вага, гіподинамія, тютюнопаління і стреси. Пам’ятайте, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)