У Тернопільській патрульній поліції з'явився новий спецпідрозділ (фото)
Пн. 26 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернопільській патрульній поліції з’явився новий спецпідрозділ (фото)

ТОР або тактико – оперативне реагування – це підрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку. У Тернополі новостворений підрозділ нараховує 22 патрульних, функціонує уже два місяці та вражає своїми результатами.

Мужні, сильні , витривалі поліцейські неодноразово приходили на допомогу у вирішенні складних випадків та ситуацій, оскільки їх основний напрямок – це відпрацювання небезпечних завдань, забезпечення охорони порядку під час масових заходів та боротьба з вуличною злочинністю. Цей підрозділ не є повністю силовим, він працює за принципом законності, гуманізму та ефективності, інспектори не застосовують силу там, де не потрібно. Проте, якщо ситуація буде загострюватися, або ж буде загрозливою для людей та поліцейського , ТОРівці вживатимуть усіх можливих дій, аби припинити правопорушення.

З початку своєї роботи працівники ТОРу склали 109 адміністративних матеріалів, найбільша кількість яких була за порушення ст. 178 (розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді) – 69, та ст. 173 (дрібне хуліганство) – 19 . Окрім того , поліцейські часто виявляють на вулицях містах осіб, які мають з собою заборонені речовини, речі або ж предмети і від початку створення підрозділу було задокументовано 22 факти злочинів у сфері наркообігу.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)