У Тернопільських лікарнях допомагають медики-волонтери
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернопільських лікарнях допомагають медики-волонтери

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги студенти медичного університету та медики-волонтери допомагають лікарні  боротися з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Волонтери проводять заходи дезінфекції, займаються підготовкою палат до прийому хворих. При цьому вони не бояться заразитися вірусом, оскільки переодягаються в медичний одяг, змінний халат, одягають маски та рукавички. З хворими в лікарнях волонтери не контактують. Фізичний контакт мають лише лікарі, які одягають весь біологічний захист.

Дякуємо усім волонтерам, хто за волінням серця допомагають нашим медикам у боротьбі з коронавірусною інфекцією. А усі бажаючі, хто хоче долучитися, може зареєструватися у базі потенційних волонтерів, перейшовши за посиланням https://bit.ly/2QsPMcq. У разі необхідності вашої допомоги, вам зателефонують.  

Нагадуємо усім тернополянам, що при підозрі на коронавірус, варто звертатися на «гарячу лінію» оперативного штабу за номером 098 441 59 81 або до свого сімейного лікаря.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)