У Тернополі борються з неправильним паркуванням
Пт. 24 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі борються з неправильним паркуванням

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Протягом місяця у Тернополі впіймали понад тисячу порушників паркування. Про це розповідає інтернет видання “Тернополяни“.

У травні інспектори винесли 1200 адміністративних постанов за ст. 122 КУпАП. 85 авто, які суттєво перешкоджали проїзду або проходу пішоходів, евакуювали на штрафмайданчик.

Найбільше порушників зловили на бульв. Шевченка, на перехрестях вул. Словацького-Грушевського, Пирогова-Острозького, Шевченка-Острозького, а також на вулицях Шептицького, Живова та Оболоня.

За словами інспекторів, евакуація автомобіля відбувається, якщо транспортний засіб суттєво перешкоджає руху, або стоїть на: проїзній частині в другому ряді, тротуарі, залізничному переїзді, мості, пішохідному переході, газоні, виїзді з прилеглих територій, або знаходиться на смузі громадського транспорту.

Нагадаємо, що в липні 2020-го у Тернополі запрацював новий арештмайданчик на вулиці Бережанській. На нього можна помістити близько 100 авто.

Інформація про евакуйовані на території міста автомобілі розміщується на порталі https://inspector.rada.te.ua/. Впродовж перших 10-ти банківських днів порушник може сплатити лише 50% розміру штрафу.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)