У Тернополі очікують на "вибух"
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі очікують на “вибух”

pavlonijaУ парку Шевченка у Тернополі висадили чимало цінних дерев. Екологи обіцяють, що скоро там буде просто неземна краса під назвою “фіолетовий вибух”. АЕОА. Якщо цьому не зашкодять наглі, безсовісні та безсердечні тернополяни.

Парк імені Тараса Шевченка збагатився на кілька десятків платанів, павловній, гостролистих кленів та  унікальних скандинавських горобин. Досадили декілька павловній на «Острові кохання». Нагадаємо, що висадку павловній на «Острові» було здійснено у квітні 2015 року, та, на жаль, дерева постраждали від рук недобросовісних тернополян. Якщо цього разу тернополяни не зашкодять, то вже у найближчі роки можна буде побачити справжній у «фіолетовий вибух», оскільки павловнії ростуть доволі швидко та рясно цвітуть.

Як повідомив  начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, перше в місті висадили скандинавську горобину, яка має ряд особливостей, зокрема, є морозостійкою і потребує мінімального поливу.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)