Як відбудеться святкування Дня міста Тернополя 2019? У Тернополі проведуть унікальну театралізовану екскурсію Кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями У Тернополі демонтували ще один незаконний обєкт Через годину у центрі Тернополя відбудеться унікальний проект У вівторок на одній тернопільській вулиці не буде світла На Тернопільщині за втручання прокуратури громада отримала у власність майно вартістю майже 1,5 млн грн Віктоp Овчаpук обговоpив питання pефоpмування освіти в області Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук

У Тернополі будуть реалізовувати програму Європейського Союзу

  • 2
    Поширили:

Erasmus

Erasmus

Упродовж 2014-2016 років Тернопільський державний медичний університет був учасником двох програм Erasmus+ – Erasmus Mundus MEDEA та Erasmus+ International Credit Mobility з Вроцлавським медичним університетом (Польща).

Нещодавно відділом міжнародних звязків була подана заявка до участі ТДМУ у програмі Erasmus+ International Credit Mobility у співпраці з університетом Арістотеля у Салоніках (Греція). Як результат, ТДМУ виборов стипендіальну програму для студентів та науково-педагогічних працівників на 2017-2018 н.р.

Erasmus+ – це програма Європейського Союзу на 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у галузі освіти, молоді і спорту. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС та важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям.

Читайте також: Перевертні з депутатськими мандатами у Тернопільській міській раді (Частина 1)

У рамках нової програми Erasmus+ International Credit Mobility студенти IV-V курсів медичного факультету ТДМУ зможуть навчатися впродовж 6 місяців в університеті Арістотеля у Салоніках у 2017-2018 н.р. Окрім цього, викладачі ТДМУ читатимуть лекції в університеті Арістотеля у Салоніках, а також матимуть змогу пройти фахове стажування. Тривалість мобільності для викладачів становитиме 10 днів. Викладачі із Салонікійського університету теж матимуть можливість мобільності на теренах ТДМУ. Усім учасникам програми надаватиметься стипендія та будуть відшкодовані кошти на подорож.


  • 2
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!