У Тернополі будуть реалізовувати програму Європейського Союзу
Вт. 28 Січня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі будуть реалізовувати програму Європейського Союзу

Erasmus
Erasmus

Упродовж 2014-2016 років Тернопільський державний медичний університет був учасником двох програм Erasmus+ – Erasmus Mundus MEDEA та Erasmus+ International Credit Mobility з Вроцлавським медичним університетом (Польща).

Нещодавно відділом міжнародних звязків була подана заявка до участі ТДМУ у програмі Erasmus+ International Credit Mobility у співпраці з університетом Арістотеля у Салоніках (Греція). Як результат, ТДМУ виборов стипендіальну програму для студентів та науково-педагогічних працівників на 2017-2018 н.р.

Erasmus+ – це програма Європейського Союзу на 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у галузі освіти, молоді і спорту. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС та важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям.

Читайте також: Перевертні з депутатськими мандатами у Тернопільській міській раді (Частина 1)

У рамках нової програми Erasmus+ International Credit Mobility студенти IV-V курсів медичного факультету ТДМУ зможуть навчатися впродовж 6 місяців в університеті Арістотеля у Салоніках у 2017-2018 н.р. Окрім цього, викладачі ТДМУ читатимуть лекції в університеті Арістотеля у Салоніках, а також матимуть змогу пройти фахове стажування. Тривалість мобільності для викладачів становитиме 10 днів. Викладачі із Салонікійського університету теж матимуть можливість мобільності на теренах ТДМУ. Усім учасникам програми надаватиметься стипендія та будуть відшкодовані кошти на подорож.
Загрузка...Loading...