У Тернополі чоловіки з жінками поміняються місцями
Нд. 24 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі чоловіки з жінками поміняються місцями

26 березня у Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка містян потішать новою музичною комедією “Фараони”.  У виставі чоловіки прибирають, варять їсти та доглядають за дітьми, а жінки керують.

драмтеатр

– Ми нічого, власне, не адаптували свідомо, не переписували цей матеріал до дня сьогоднішнього, оскільки п’єса написана в 51-му році але ще раз кажу, ті речі щемливі, вони залишаються сьогодні щемливими також. Я переконаний, що вистава, на яку прийдуть глядачі, вона не буде пахнути архаїкою, а вона буде така сучасна, сьогоденна, – розповідає режисер Олег Мосійчук.

За сюжетом “Фараонів” чоловіки, які були начальниками, після чергового святкування уявили себе фараонами, а прокинувшись зранку, зрозуміли, що тепер всім заправляють жінки. Отож їм довелось опановувати нові професії: доярки, няньки та домогосподарки. Жінки перейняли на себе чоловічі обов’язки: командувати, сваритися та штрафувати чоловіків за неякісно, на їхню думку, виконану роботу. Ігор Сачко грає роль бухгалтера, каже, вжитися в образ чоловіка, який перетворився в жінку, складно, але цікаво, – повідомляє tv-4.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)