У Тернополі ціну на холодну воду не підніматимуть
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі ціну на холодну воду не підніматимуть

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

КП «Тернопільводоканал» провів за власною ініціативною громадське обговорення щодо імовірного підвищення тарифів на холодну воду.

Міський голова Сергій Надал зазначає, що тарифи на холодне водопостачання та водовідведення не збільшуватимуть. На даний момент вони становлять 27,34 грн. і такими залишаться.

Довідково: Основні складові тарифу розраховувються з врахуванням наступних чинників:

*витрати на електроенергію: в розрахунок включена фактична ціна на електроенергію у квітні 2020 року з врахуванням прогнозу індексу цін виробників промислової продукції .

*витрати на амортизацію— в зв’язку з придбанням нових основних засобів в проекті тарифів ця сума становить 7,5 млн.грн.

*витрати по податках формувались на основі Податкового кодексу України.

*ціни на паливно-мастильні матеріали, розраховувались на основі фактичних цін з урахуванням прогнозу індексу цін виробників промислової продукції.

*витрати на оплату праці та відрахування на соціальні заходи: в проекті тарифів на послуги на 2021р. плановий фонд оплати праці розрахований, виходячи із законодавчо встановленого розміру мінімального прожиткового мінімуму – 2270 грн. (грудень 2020р.), передбаченого Законом України: „Про Державний бюджет України на 2020 рік” та виходячи із положень Галузевої угоди і Колективного договору.

*також, в проекті тарифу враховано повернення тіла кредиту та відсотків за користуванням кредитом Світового банку, в рамках участі комунального підприємства “Тернопільводоканал” у інвестиційному проекті “Проект розвитку міської інфраструктури – 2”.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)