У Тернополі для навчання активно впроваджують інноваційну платформу «Єдина школа»
Вт. 20 Квітня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі для навчання активно впроваджують інноваційну платформу «Єдина школа»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Освітню платформу для навчання «Єдина школа» успішно використовують у тернопільських навчальних закладах. Дану систему дистанційного навчання активно запровадили у школах в період карантину з метою ефективності освітнього процесу.

“Платформа «Єдина школа» має сім модулів. Вони дають можливість зворотного зв’язку для всіх суб’єктів освітнього процесу. У системі доступний Електронний Щоденник для батьків та Електронний Щоденник для учнів. Тож батьки можуть через власні гаджети бачити оцінки дітей. Для звітності і аналітики працює модуль «Адміністрування», додатково окремим модулем є «Гуртки позакласної діяльності»”, – директорка Тернопільського комунального методичного центру науково – освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк.

Як зазначають у Тернопільській міській ради, відповідно до відгуків вчителів тернопільських загальноосвітніх закладів, платформа «Єдина школа» у використанні чітка, зрозуміла і лаконічна як для батьків, так і учнів. Найбільшою перевагою для дітей є те, що вони одразу бачать отримані оцінки і можуть самостійно передбачити результат за тему, за семестр і за рік.

Зазначимо, система дистанційного навчання «Єдина школа» рекомендована і підтримана МОН та іншими провідними освітніми інституціями, і вже успішно функціонує у понад 15-ти областях України.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)