У Тернополі функціонує «Лікарня, доброзичлива до дитини»
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі функціонує «Лікарня, доброзичлива до дитини»

Днями спеціальна комісія провела анонімне анкетування жінок та медперсоналу Тернопільської міської комунальної лікарні №2 на предмет пропагандування серед вагітних та породіль грудного вигодовування, в рамках підтвердження статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

hospital-01Основним принципом надання цієї відзнаки є відмова від молочних сумішей та популяризація грудного вигодовування новонароджених.

ТМКЛ №2 вперше отримала статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» у 2009 році і уже двічі – в 2012 та 2015 роках підтвердила відзнаку.

«Цей статус зобов’язує пропагандувати грудне вигодовування ще на початкових термінах вагітності, коли жінка стає на облік в жіночій консультації, а потім це продовжують робити у «Школі майбутнього материнства та батьківства», що діє при жіночій консультації, а також у родильних відділеннях закладу. Усім нам відомо, що разом з грудним молоком матері до організму дитини потрапляють не лише найнеобхідніші вітаміни та мінерали, а й налагоджується тісний психоемоційний зв’язок», – зазначив головний лікар ТМКЛ №2 Віктор Кміта.

Зазначимо, від початку року у пологовому відділенні Тернопільської міської лікарні №2 на світ з’явилося понад 2800 малюків.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)