У Тернополі готують до показу чотири казки
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі готують до показу чотири казки

Веселе мишеня_7Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки розмістив афішу на травень. Готують актори  вистави “Веселе мишеня”, “Маленька фея”, “День народження кота Леопольда” та “Казка чарівного світлофора”.

08 травня 2016 р. (поч. о 1200, 1430 год.) «Веселе мишеня»

Ю. Чеповецький (казка-комедія для дітей від 3 років). 

Все шкереберть у затишній оселі тітоньки Марини після того, як у неї появився незваний гість Мишеня Мицик, якому тітонька Марина, щоб позбавитися його, зробила «подарунок» – Кота Кицика. Про веселі бешкетування маленького Мишеняти і примхливого Кота розповідає ця  вистава-комедія.    

Режисер – з. а. України В. Лісовий, Художник – Л. Воробйова. У ролях провідні актори театру: О. Боков, О. Водюк, В. Лісова. Для дітей  3+, Тривалість ранку – 45 хв. Ціна квитка 20 грн.

 15 травня 2016 р. (поч. о 1200, 1430 год.) «Маленька фея»

В. Рабадан (чарівна казка)

Високо у горах живе злий чаклун Тьхути-Нути. Він прагне перетворити добрих, працьовитих людей на ледачих та безвольних. Та чи вдасться йому зробити це з головним героєм, працелюбним хлопцем на ім’я  Горан? Про це ви дізнаєтесь, якщо відвідаєте театр актора і ляльки. 

Режисер – з. а. України В. Лісовий. Художник – О. Федун. Для глядачів 4+, Тривалість вистави – 45 хв, Ціна квитка 20 грн.

22 травня 2016 р. (поч. о 1200, 1430 год.) «День народження Кота Леопольда»Леопольд-6

А. Хайт (Музична казка для дітей та їхніх батьків)

 Добрий кіт Леопольд  і бешкетні Мишенята, герої відомого мультфільму, з’являться тепер і на сцені театру актора і ляльки.

Біле Мишеня і Сіре Мишеня вирішили зіпсувати котові Леопольдові його день народження, але в них нічого не вийшло. Добросердний кіт Леопольд знає, що добрі справи і справжня дружба завжди перемагає!

Режисер – з. а. України В. Лісовий, Художник – О. Федун, Балетмейстер – Д. Татарінов. Для дітей  5+. Тривалість вистави – 1 год. 10 хв. Ціна квитка 25 грн.

 29 травня 2016 р. (поч. о 1200, 1430 год.) «Казка чарівного світлофора»

В. Лісовий (Весела казка-урок)

 Сьогодні наші глядачі побачать дуже необхідну і корисну для них виставу, точніше – виставу-урок. А проведуть його веселі дорожні гноми.  Вони не лише покажуть цікаву історію, але й навчать дітей правил дорожнього руху, які повинні знати всі і великі, і маленькі!

Режисер – з. а. України В. Лісовий. Художник – О. Федун. Балетмейстер – Д. Татарінов. Для дітей  4+. Тривалість вистави – 45 хв. Ціна квитка 20 грн.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)