У Тернополі інспектували військову частину
Вт. 7 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі інспектували військову частину

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Командувач військ оперативного командування “Захід” Герой України генерал-майор Сергій Шаптала проінспектував пункт постійної дислокації артилеристів на Тернопільщині.

Командувач ознайомився з інфраструктурою військової частини А3215 у Тернополі, Теребовлі та Чорткові, оглянув стрільбище, тренувальну базу, а також зустрівся з представниками районних адміністрацій, головами ОТГ де розташовані військові містечка.
Перебуваючи в підрозділах, командувач поспілкувався з особовим складом, дізнався про проблемні питання та визначив шляхи їх вирішення. Також було окреслено подальший шлях розвитку військових містечок у взаємодії з представниками місцевої влади.
Сергій Шаптала підсумовуючи свій візит зазначив: “На шляху відбудови військових об’єктів на Тернопільщині очевидно зроблено чимало, але ми повинні розуміти, що без підтримки органів місцевого самоврядування та державної влади важко добитись очікуваних результатів”.
Генерал-майор також акцентував, що сьогодні захист держави стоїть у пріоритеті серед завдань щодо обороноздатності, тому наше завдання зробити усе, щоб захисники повернувшись з ООС проживали в комфортних умовах.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)