У Тернополі можна зробити тест на наявність антитіл до коронавірусної інфекції
Нд. 9 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі можна зробити тест на наявність антитіл до коронавірусної інфекції

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
У Тернополі у вірусологічній лабораторії ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України” можна здати аналіз на наявність чи відсутність IgM та IgG до вірусу SARS-CoV-2 із застосуванням методу імуноферментного аналізу.

Після потрапляння вірусу в організм, імунна система людини починає виробляти специфічні антитіла (Ig – імуноглобуліни). Вони є важливим фактором захисту людини від інфекції, а виявлення антитіл різних класів в крові людини дозволяє визначити стадію розвитку інфекції. Так, пройшовши тест на виявлення антитіл, можна дізнатися, що людина перехворіла на коронавірус або ж хвора в даний момент. Найчастіше в крові визначають рівень антитіл класу G (IgG) і М (IgM).
Тестування відбуваються методом імуноферментного аналізу (ІФА). Даний метод має високу чутливість і специфічність, яка становить 95% і вище. Вартість – 147,06 грн. за одне дослідження.
В час пандемії COVID-19 проходити тестування на наявність і рівень специфічних імуноглобулінів вкрай важливо, адже це дозволить виявити чи є імунітет до нового коронавірусу.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)