У Тернополі обговорили епідеміологічну ситуацію після Великодніх свят
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі обговорили епідеміологічну ситуацію після Великодніх свят

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Карантин у Тернополі продовжує діяти, епідеміологічну статистику станом на 22 квітня надав лікар – епідеміолог  Володимир Паничев на засіданні оперативного штабу.

Станом на 22 квітня на Тернопільщині зареєстровано 870 підозр. Дослідження, що проводяться методом ПЛР, за весь період підтвердили захворювання на COVID-19 у 471 випадку, у т.ч. за останню добу – 36. Інтенсивний показник захворюваності складає 48, 6 випадки  на 100 тис. населення.

«Ситуація в області в цілому, на жаль, ускладнюється і 21квітня  ми отримали різкий підйом кількості підозр і кількості осіб, що захворіли. За період спостереження зареєстровано 7 летальних випадків, а видужало – 34 особи, – зазначає Володимир Паничев. – Вікова структура залишається незмінною – 70% осіб, що захворіли – це особи віком від 30 до 65 років. Загалом на обсервації в Тернопільській міській лікарні № 3 знаходилося 22 людини, з яких шестеро уже виписані».

Відтак, станом на ранок 22 квітня залишається під підозрою захворювання на COVID-19  50 осіб. На самоізоляції в області – 2303 особи, водночас, кількість людей на самоізоляції зменшилася на 553. Лабораторією методом ПЛР загалом обстежено 2670 осіб, з яких 17,6% – позитивних. У місті станом на 22 квітня лабораторно підтверджено 34 випадки захворювання.

Як розповідає начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак, на 42 – ий день карантину, за даними сімейних лікарів, на самоізоляції перебуває  478 пацієнтів. Загалом в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги в інфекційному відділенні перебуває 17 осіб. У міській комунальній дитячій лікарні немає жодного  пацієнта.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)