У Тернополі обрали нового міського голову серед молоді
Сб. 4 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі обрали нового міського голову серед молоді

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В Тернополі відбулися  вибори нового молодіжного мера, секретаря та заступників Молодіжної міської ради V скликання.

Перемогу здобула Романна Павлюк, студентка  НМУ ім. Горбачевського, представниця ГО «Військово-середньовічний клуб Золота Шпора»та членкиня НСОУ «Пласт» .

Заступниками за напрямками стали:

  • у роботі з громадськими організаціями – Ярослав Жданович (ВМГО “Молодіжний Центр Працевлаштування” у Тернопільській області);
  • у роботі зі студрадами  – Віталій Матвеєв (ТНТУ ім. Івана Пулюя) , Роман Радійовський (Президент Міського Учнівського Парламенту “Наснага”).

Секретар ради – Тарас Мартинів (ГО “Молодіжний Націоналістичний конгрес – Тернопіль”).

Нове скликання ММР налічує 23 представники молоді з числа школярів, студентів та представників громадських організацій. Згідно з Положенням про роботу, скликання триває два роки і розпочинає свою роботу з моменту підписання розпорядження міського голови Тернополя про склад молодіжної міської ради.

Молодіжна міська рада при Тернопільській міській раді є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)