У Тернополі працюють п'ять пунктів вакцинації населення: графік роботи
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі працюють п’ять пунктів вакцинації населення: графік роботи

У  Тернопільській громаді можна зробити щеплення можна чотирма зареєстрованими вакцинами: Pfizer-BioNTech, Moderna, CoronaVaс та AstraZeneca.

На даний час у місті працює 5 пунків вакцинації:

  1. У Центрі масової вакцинації населення, що функціонує на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», на просп. Злуки, 45, вакцинація проводиться вакциною  Pfizer-BioNTech для громадян, які попередньо записались у електронну чергу на сайті https://www.medical.te.ua/.
  2. Імунізація населення американською вакциною Moderna проводиться за адресою вул. Коцюбинського, 3 (спорткомплекс Тернопільського національного медичного університету) щоденно з 9:00 – 16:00 год. Запис на вакцинацію – на сайті https://www.medical.te.ua/.
  3. На базі комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр», що на вул. Руська, 47 проводиться імунізація усіх охочих громадян вакциною CoronaVaс та Moderna у будні дні з 9:00 – 16:00 год.
  4. Пункт вакцинації на вул. Шпитальній, 4 проводить ревакцинацію вакциною AstraZeneca у будні з 9:00 – 14:00 год. Також на базі пункту проводиться вакцинація і ревакцинація вакциною CoronaVaс у будні дні з 14:00 – 16:00 год.
  5. ТРЦ «Подоляни» щеплюють проти COVID-19 вакциною Moderna, щоденно з 9:00 до 16:00 год.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!